FAQ  •  Mini-Chat  •  Register  •  Login

okays kilka slow + powrót

<<

OkayS

Post 14 Oct 2017, 21:50

okays kilka slow + powrót

siemka, z tej strony okays nie którym nazywany jako podszywka okaya, no ale do rzeczy. Moja kariera zaczeła się w 2012 z wieloma przerwami stawałem się coraz lepszym graczem chodź były nie który dni, miesiące nawet lata w których nie chciało mi się podejść do komputera no ale cóż po przerwach z ok. 5, nastał ten moment gdy chciałem wrócić do gry, pełno osób nazywa mnie osobą z multikontami tak mogę się do tego przyznać mam kilka multikont ale na 1 gralem do czasu, jak wróciłem do tej gry zobaczyłem pełno nowych twarzy, nie raz stawało się tak że nazywali mnie randomem choć o mnie nie mieli pojęcia, jako iż juz chciałem się pożegnać z grą to jednak chciałbym wrócić do tej gierki! Mam gdzueś na typowego goscia który mnie nie zna wyzywa i kurde nazywa mnie randomem, dziękuje tutaj napisze kilka osób z którymi mogłem fajnie grywać w balla i myślę że jeszcze pogramy ;).
- Select
- Tauser
- NeiT
i osób których zapomniałem wymienić przepraszam.
<<

AdeeX

Post 14 Oct 2017, 22:53

Re: okays kilka slow + powrót

czy mi się wydaje że każdy gracz w tej grze gra w to "ponoć" lata z tego co widzę w postach szukam klubu to wszyscy tutaj ze stażem 4 lata, aż mnie dziwi jakim cudem wy tak długo potraficie w to grać NO NIEBYWAŁE
SIEMANO SZUKASZ OGAR TEAMU ZAPRASZAM DO EN SUPER KLEPA PRO GRACZE WOGULE EXTRA ZGRANIE OFERUJEMY DURZE DOSWIADCZENIE EN SPOKO KLUB NIE JAKIES AS
SKIPEK SPOKO ZIOM
<<

OkayS

Post 16 Oct 2017, 14:20

Re: okays kilka slow + powrót

Sam nie wiem

Return to Przywitaj / Pożegnaj się