FAQ  •  Soccer Games  •  Mini-Chat  •  Register  •  Login

[ZGŁOSZENIE] apeXay [2]

<<

Kinect

Post 04 Dec 2018, 22:00

[ZGŁOSZENIE] apeXay [2]

Nick: Kinect
Nick osoby zgłoszonej: apeXay
Data zaistniałej sytuacji: 04.12.18r.
Kontakt: Discord: Kinect #1971 GG: 65530748 (rzadko używane)
Powód zgłoszenia i okoliczności: apeXay piszący, że bardzo chciałby dostać bana, i że bardzo boi się Strikera, o którym parę razy wspomina. Jak w poprzednim reporcie, kolega trollował na meczach rankingowych, tylko że w tym przypadku poprzez namawianie do kłótni po tym, jak został już raz zgłoszony. Świadek: deiw -- Ranked #2, 21:40
Dodatkowe informacje i dowody: ss: https://www75.zippyshare.com/v/AP7dHkm6/file.html nagranie: https://www48.zippyshare.com/v/slFfWYvt/file.html oraz świadectwo deiwa, który wspominał, że apexay już przedtem przeszkadzał.

pozdro deiw
Nick: Kinect
In game: Since 2012
Position: Whichever
Club: None
Previous clubs: =PC= [YH] #Xe [ISO] OE" POTM `V` $X
GG: 65530748
Discord: Kinect#1971
<<

Yoohoo

Post 05 Dec 2018, 15:33

Re: [ZGŁOSZENIE] apeXay [2]

Kolego drogi, z całym szacunkiem, ale po kij piszesz te zgłoszenia? Czy pod jakimś zgłoszeniem odpisał Ci jakiś globalny moderator lub chociaż się zainteresował tymi tematami? Nie. Nikt tego nie sprawdza, więc przynajmniej ja nie widzę sensu tego działu. Jeśli się go boi, to dlaczego chciałby dostać bana? XD Co trzeci Jasiek trolluje z resztą na rankedach, rzecz normalna.
Pozdrawiam serdecznie.
Ball3D ESL Administrator

Nickname: Yoohoo
Team: =Y=
Contact: 59161181 (Polish Communicator GG), yoohoo@staff.eslgaming.com (ESL Mail), Yoohoo#1421 (Discord)

Ball 3D
KwadratowaMasakra
Discord - Yoohoo#1421

Ball 3D ESL
<<

kely

Post 05 Dec 2018, 21:06

Potwierdzam, że ten koleś to troll.
[color=#FFFFBF]Nick: kely
Staż: 5 lat
Pozycja: Atk/Def
Numer: #4
GG: 52824901
<<

SzubaPL

Post 06 Dec 2018, 15:39

Już to wcześniej mówiłem że ten dział powinnien być usunięty. Więcej moderatorów którzy nie wiedzą jaką funkcje spełniają, że chyba się patrzą by nikt nie klnął jak debil.

Zerknąłem dzisiaj na mój jedyny post o zgłoszeniu głownie Neu i jest tam ponad tysiąc wyświetleń tej sprawy, miłe to gdyż to nie ja tyle nabiłem i doczekałem się tam jednej odpowiedzi od strony moderatora która była tak naprawdę słaba i pokazała tylko brak kompetencji danej osoby.

Chciałem sam pogadać z choć jednym adminem ale nie ma tutaj nigdzie kontaktu do nich, albo ja go nie zauważyłem. Po napisaniu do Capiego do którego mam prywatny kontakt usłyszałem tylko że on nic nie może zrobić, natomiast na pytanie czy gdzieś na forum jest kontakt do administracji odpowiedział " Wyświetlone ". Po 2 dniach napisałem jeszcze raz do niego dla pewności i spotkało mnie to samo.

Pomijam już fakt że funkcje dostają osoby które są nie aktywne przez co nie mają podstaw do wykonania swoich "Obowiązków". Wgl pomijam fakt jak były dokonywane istotne zmiany i jak wyglądają zagraniczni administratorzy którzy rzeczywiście działają a są odsuwani jak najdalej od istotnych spraw. Rozmawiałem z jednym z nich i był szczerze zaskoczony pewnym posunięciem i działaniem w Polskim kręgu.

Sama organizacja ligi to komedia która nie ma końca i nie jest bodajże wciąż zorganizowana. Tyle osób ile przy tym siedzi i tyle ile jest z tego efektów to jakaś porażka. A nasi koledzy z nad słonecznej Italii radzą sobie świetnie mimo znacznie mniejszej ilości nakładów ludzkich. Po meczu reprezentacji robią 2 STRONICOWE RAPORTY!
To jest niesamowite, wręcz nie prawdopobone jak mniejsza nacja, bo tak trzeba ich nazwać, sobie wspaniale radzi i tylko nas ośmiesza.

Wystarczyła by jedna osoba która by raz w tygodniu poświęciła przynajmniej godzinę na przeczytanie i odpowiedź wszystkich zgłoszeń na forum polskojęzycznym oraz anglojęzycznym. Widać to już za dużo dla pewnych jednostek.

Pozdrawiam, Szuba.
<<

KombanitozarusRex

Post 06 Dec 2018, 20:18

apex to spko zimek

ale i tak nie oplaca sie banowac graczy :O)
XD

no i Mariwd to spk admin

ja ogolem bym sie nadal na head admina ale nie chec nic mowic :DD XDD <3
(zbanowalbym ludzi kturch nie lubie xDDD :DD)
Użytkownik wciąż niezbanowany
<<

Yoohoo

Post 07 Dec 2018, 14:49

Szuba dokładnie wyjaśnił. Prawda jest jeszcze taka, że nikt z moderatorów nie potrafi karać za takie przewinienia, a co dopiero organizować jakiekolwiek turnieje. Jak widać dla osób, które są tu dobrowolnie by wykonywać swoje obowiązki nie znajdą czasu, by odpisać w zgłoszeniach. Nasuwa się pytanie - po co się zgłaszali do tego? Nawet nie zamierzam pisać dalej, ta gra jest obiektem w kanionie na samym dnie. Propsy Szuba za napisanie tego krótkiego i sensownego tekstu. Grajcie w World of Football.

Oto lista osób, które mają do tego permisje:
Image
Ball3D ESL Administrator

Nickname: Yoohoo
Team: =Y=
Contact: 59161181 (Polish Communicator GG), yoohoo@staff.eslgaming.com (ESL Mail), Yoohoo#1421 (Discord)

Ball 3D
KwadratowaMasakra
Discord - Yoohoo#1421

Ball 3D ESL
<<

SzubaPL

Post 11 Dec 2018, 19:08

Yoohoo wrote:Szuba dokładnie wyjaśnił. Prawda jest jeszcze taka, że nikt z moderatorów nie potrafi karać za takie przewinienia, a co dopiero organizować jakiekolwiek turnieje. Jak widać dla osób, które są tu dobrowolnie by wykonywać swoje obowiązki nie znajdą czasu, by odpisać w zgłoszeniach. Nasuwa się pytanie - po co się zgłaszali do tego? Nawet nie zamierzam pisać dalej, ta gra jest obiektem w kanionie na samym dnie. Propsy Szuba za napisanie tego krótkiego i sensownego tekstu. Grajcie w World of Football.

Oto lista osób, które mają do tego permisje:
Image

No tak jest lista ale nie masz jak się z nimi skontaktować, z resztą połowa z nich o ile się nie mylę zajmuje się tureckim odpowiednikiem tego działu.
Ja się nie będę czaił i mówił " To się zastanówmy jeszcze z 3 tygodnie nad tą ligą bo to nie ma sensu robić 2 lig".

Jeżeli chcemy zwiększyć frekwencje trzeba pomyśleć o działaniu.

Z resztą po co dział do którego interpretacja jest praktycznie dowolna bo tak mówi punkt 7 regulaminu o zgłoszeniach. Nie ma sztywnych ram tego działu i jestem zły po odpowiedzi o której wspomniałem do swojego tematu ( Tutaj link: viewtopic.php?f=150&t=18509 ) gdzie był łamany punkt 7. w szczególności "Notoryczne i mocne obrażanie innych graczy" który jest tam podany.

Regulamin forum jest zrobiony bardzo dobrze a pod działu już jest nie jasny, pomijam fakt braku regulaminu gry. No że chyba uznajemy że jest on oparty na regulaminie forum ( Tutaj link: viewtopic.php?f=18&t=4733 ). Wtedy suprise dochodzi ważny szczegół z punktu 1. ;)

1. Zabrania się pisania postów zawierających treści uznawane za obraźliwe, wulgarne, niecenzuralne lub niezgodne z polskim prawem.

Co stawia moje zgłoszenie jako bardzo podstawne.

Return to Skargi / Zgłoszenia / Odwołania