FAQ  •  Soccer Games  •  Mini-Chat  •  Register  •  Login

Powrót ESL

<<

dvmen

Post 11 Sep 2019, 14:05

Powrót ESL

Ogólnie to Csabee zrobil prośbę o przywrócenie ESL na scenie ball3d, ale chyba nnie pyklo więc pytanie czy dało by sie jakos przywrócić, bo granie samych sparow juz robi sie nudne. Marwid, Striker zrobicie cos z tym?
na chuj mi ta sygnatura
<<

Marwid

Post 11 Sep 2019, 14:19

Re: Powrót ESL

No z ESL nie wyszło i już nic z tym nie zrobimy, ale turnieju teraz nie brakuje bo aktualnie gramy puchar polski z pulą nagród 500zł.
<<

dvmen

Post 11 Sep 2019, 14:25

Marwid wrote:No z ESL nie wyszło i już nic z tym nie zrobimy, ale turnieju teraz nie brakuje bo aktualnie gramy puchar polski z pulą nagród 500zł.

No jest turniej, ale brakuje cotygodniowej drabinki z druzynami. Takiej weekendowej na luziku.
na chuj mi ta sygnatura
<<

versace

Post 12 Sep 2019, 13:09

Nie jestem administratorem Balla, ale z tego co wiem ESL już nie wróci i raczej nic tego nie zmieni. Marwid ani Striker kompletnie nie mają na to wpływu, z resztą ESL zawsze posiadał osobny zespół od chociażby wpisywania wyników.
Już przecież kilka osób robiło takie weekendowe turnieje, nic nie stoi na przeszkodzie żebyś zebrał ekipę i robił co tydzień drabinke. Aktualnie każdy jest zajęty Pucharem, który już trwa więc nie wiem kto mógł by ci pomóc.
Nick; verssace
Pozycja; Bramkarz
Klub;
Kontakt; Versace#9384

Return to Poland / Polska