FAQ  •  Mini-Chat  •  Register  •  Login

Powołania do reprezentacji Polski.

<<

MooY

Post 03 Sep 2017, 18:10

Re: Powołania do reprezentacji Polski.

Wilkuu wrote:Powiem tak. Jeśli jest jakaś drużyna , która potrafi bez przygotowania pokonać repke ( trenującą dłuższy okres czasu ) , to coś chyba jest tu nie tak nie sądzicie?

A ludzie nadal swoje... W sumie czego można by się spodziewać po niektórych graczach Ball3D którzy mają dosyć niski iloraz inteligencji. No trudno chyba już nikt nie ma zamiaru specjalnie dla Ciebie tego tłumaczyć drogi Raperku. Ale jak jesteś ciekawski to polecam parę wcześniejszych stron.

1. Ty inteligencją też nie grzeszysz
2. Raperek nie napisał tego bezpodstawnie

Powiem tak Wilkuu - Będziemy grać ze sobą pierwszy turniej więc raczej nasza gra perfekcyjna nie będzie a po drugie bardziej się skupiamy na sparingach z innymi Reprezentacjami niż z klubami z Polski czy Włoch. A co do drugiej części twojej wypowiedzi to w porównaniu do Ciebie lub Raperka to uwierz mi, że inteligencji mam troszkę więcej. I drugi odnośnik - jeżeli Raperek by przeczytał wcześniejsze strony tej dyskusji to by wiedział dlaczego Denv dostał powołanie oraz dlaczego są tacy a nie inni zawodnicy w kadrze A. Więc następnym razem polecam się zapoznać z tematem. Bez pozdrowień drogi Wilkuu :)

P.S. Jeżeli masz mi za złe, że kiedyś Ci napisałem co o Tobie myślę to zapraszam na Gadu-Gadu mi to napisać a nie na forum :))
Image
*Nick : MooY
*Pozycja: Defensor
*Klub :
*Kontakt: 54215671
<<

Wilkuu

Post 03 Sep 2017, 19:05

Śmieszne , że wspominasz o Denvie o , którym nie wspomniałem ani słowa . I dalej kolego twierdzę , że inteligencją nie grzeszysz.

Nick: Wilku
Pozycja: Obrońca
Staż gry: Od Maja 2013
Klub: UX
GG: 53788748
<<

MooY

Post 03 Sep 2017, 19:21

Wilkuu wrote:Śmieszne , że wspominasz o Denvie o , którym nie wspomniałem ani słowa . I dalej kolego twierdzę , że inteligencją nie grzeszysz.

Jeżeli dla Ciebie dłuższy okres czasu to plus/minus miesiąc to gratuluję! <3
Image
*Klub :
<<

RapereK

Post 03 Sep 2017, 19:56

MooY wrote:
Wilkuu wrote:Powiem tak. Jeśli jest jakaś drużyna , która potrafi bez przygotowania pokonać repke ( trenującą dłuższy okres czasu ) , to coś chyba jest tu nie tak nie sądzicie?

A ludzie nadal swoje... W sumie czego można by się spodziewać po niektórych graczach Ball3D którzy mają dosyć niski iloraz inteligencji. No trudno chyba już nikt nie ma zamiaru specjalnie dla Ciebie tego tłumaczyć drogi Raperku. Ale jak jesteś ciekawski to polecam parę wcześniejszych stron.

Powiem tak Wilkuu - Będziemy grać ze sobą pierwszy turniej więc raczej nasza gra perfekcyjna nie będzie a po drugie bardziej się skupiamy na sparingach z innymi Reprezentacjami niż z klubami z Polski czy Włoch. A co do drugiej części twojej wypowiedzi to w porównaniu do Ciebie lub Raperka to uwierz mi, że inteligencji mam troszkę więcej. I drugi odnośnik - jeżeli Raperek by przeczytał wcześniejsze strony tej dyskusji to by wiedział dlaczego Denv dostał powołanie oraz dlaczego są tacy a nie inni zawodnicy w kadrze A. Więc następnym razem polecam się zapoznać z tematem. Bez pozdrowień drogi Wilkuu :)

P.S. Jeżeli masz mi za złe, że kiedyś Ci napisałem co o Tobie myślę to zapraszam na Gadu-Gadu mi to napisać a nie na forum :))

Powiedz mi kto tutaj pisze, że mamy problemy z tym, że Denv gra w reprezentacji, jak dla mnie Denv jak najbardziej zasłużył sobie na grę w reprezentacji. Chodziło mi o innych zawodników m.in. Ciebie :P
Staż: 2,5
Nick: Raperek
GG: 52317234
<<

MooY

Post 04 Sep 2017, 11:05

RapereK wrote:
MooY wrote:

Powiedz mi kto tutaj pisze, że mamy problemy z tym, że Denv gra w reprezentacji, jak dla mnie Denv jak najbardziej zasłużył sobie na grę w reprezentacji. Chodziło mi o innych zawodników m.in. Ciebie :P[/quote]

Rozumiem i zgadzam się, że możesz mieć zastrzeżenia co do powołań. Lecz nie zapominaj, że nie liczy się tylko gra. Ale również zachowanie więc niestety to Cię przekreśla... ;/
Image
*Klub :
<<

RapereK

Post 04 Sep 2017, 14:18

#UP
Nadal wypisujesz głupoty, bo nawet nie miałem na myśli tego, żeby grać w tej "reprezentacji", ale są ludzie na wyższym poziomie w grze, jak i intelektualny niż Ty pozdrówienka :*
Staż: 2,5
Nick: Raperek
GG: 52317234
<<

Princess Luna

Post 04 Sep 2017, 15:13

Seba v2 wrote:No niestety Dashie wyrażam tylko swoje zdanie co myślę o tej kadrze. Jeszcze nie dawno kadra była prowadzona przez Limaka i czy tam były problemy takie jak tu? Czyt. odchodzenie z kadry z różnych powodów. Nie było takich problemów bo mieliśmy sprawdzonych graczy, który na pewno prezentowali wyższy poziom w grze od tych co teraz są w kadrze. Jedyny jaki był problem to zawsze z bramkarzem ale gdy już wszystko było z nim w porządku "postanowiliście" obalić rządy Limaka.
Jak na razie z tego co tu widzę to wychodzi to tylko na gorsze, owszem nie mogę was przekreślać bo jeszcze nic nie zagraliście w oficjalnym turnieju ale po tym co widzę i słyszę co tam się dzieje od graczy którzy jeszcze w to grają to aż chce się dodać kilka swoich groszy do samego tematu.

Oczywiscie, do pewnego momentu było spoko. Sam czasem mialem pretensje że grają najczęściej ci sami, ale tak naprawdę to denerwowała mnie w zasadzie tylko osoba Limaka który uważał i nadal uważa się za boga tej gry, i że bez niego no to kadra by wszystko poprzegrywała i w ogole jest super.

Jednak w momencie w ktorym do kadry doszli gracze którzy po prostu zapłacili mości limakowi forsę, no to dla mnie to jest porażka. Szczerze mówiac to ja byłem za tym żeby wywalić tlyko ich i Limaka, bo zakładałem że nikt nie wiedział o tym procederze. Ale jak się okazało że taki kacper o tym wiedział i miał to daleko w dupie no bo szacun na dzielni, to tak, dla mnie to już przelało czarę goryczy. Powtarzam w zasadzie to, co napisałęm kilka stron temu a do czego się nie odniosłeś. A jeżeli ty w tym nie widzisz niczego żenującego, i interesuje cię jedynie że oni prezentowali wyższy poziom w samej grze, no to się nie dogadamy.

Odchodzenie z kadry z róznych powodów. Znasz te powody? Wiesz dlaczego są te zmiany? Jeżeli nie, no to chyba jednak nieuczciwie jest wydawać opinie prawda?

Ale jeżeli każda porażka będzie ci sprawiała radość to proszę bardzo, nie krępuj się.
Make a joke and I will sigh and you will laugh and I will cry.
Happiness I cannot feel and love to me is so unreal.
<<

Wilkuu

Post 04 Sep 2017, 16:04

W miesiąc można bardzo dużo zrobić. Poza tym wspominasz o Denvie , po czym sam unikasz tego tematu. Swoimi wypowiedziami bardzo mocno zasugerowałeś , że wewnątrz kadry były z tym zawodnikiem problemy. Ja podpisuje się pod słowami Raperka - mu się gra w kadrze należała i to z innymi zawodnikami jest problem. I jeszcze jedno Raperka przekreśla zachowanie? Ty irytujesz też wiele wiele osób , ale w repce grasz . To że go nie lubisz nie oznacza , że jego zachowanie jest takie samo w stosunku do innych graczy. Według mnie jednak większą rolę grają umiejętności , niż zachowanie wiadomo toxica się do repki nie weźmie , ale jeśli ktoś potrafi zacisnąć zęby i przemilczeć grając z gościem , którego nie lubi to może grać w repce. Takie jest moje zdanie.

<<

MooY

Post 04 Sep 2017, 16:32

Wilkuu wrote:

W miesiąc można bardzo dużo zrobić. Poza tym wspominasz o Denvie , po czym sam unikasz tego tematu. Swoimi wypowiedziami bardzo mocno zasugerowałeś , że wewnątrz kadry były z tym zawodnikiem problemy. Ja podpisuje się pod słowami Raperka - mu się gra w kadrze należała i to z innymi zawodnikami jest problem. I jeszcze jedno Raperka przekreśla zachowanie? Ty irytujesz też wiele wiele osób , ale w repce grasz . To że go nie lubisz nie oznacza , że jego zachowanie jest takie samo w stosunku do innych graczy. Według mnie jednak większą rolę grają umiejętności , niż zachowanie wiadomo toxica się do repki nie weźmie , ale jeśli ktoś potrafi zacisnąć zęby i przemilczeć grając z gościem , którego nie lubi to może grać w repce. Takie jest moje zdanie.

Doszedłem do wniosku, że szkoda mi czasu na bawienie się w gównie więc nie mam zamiaru prowadzić dalej z Tobą tej żenującej wymiany zdań. Masz jakiś problem co do powołań lub do Mnie? Zapraszam na Gadu-Gadu. I uprzedzam, że dużo czasu Ci nie poświęcę. Szkoda tylko, że nie potrafisz przyjąć krytyki na klatę jak prawdziwy facet no ale przecież to społeczeństwo Ball3D. Także jakbyś chciał jeszcze jakieś swoje wypociny mi napisać to na Gadu-Gadu. :))
Image
*Klub :
<<

Wilkuu

Post 05 Sep 2017, 15:41

Ojoj komuś argumentów już brakło. Iiii poczekaj co? Weź się proszę zastanów 2 razy zanim coś napiszesz. Krytyki? To ja "oskarżałem" Ciebie a nie ty mnie , więc jedyną osobą , która powinna przyjąć "krytykę na klatę" jesteś ty. Poza tym gadasz o tym społeczeństwie jakbyś nie był jego częścią.

PreviousNext

Return to Poland / Polska