FAQ  •  Mini-Chat  •  Register  •  Login

Powołania do reprezentacji Polski.

<<

RapereK

Post 05 Sep 2017, 18:02

Re: Powołania do reprezentacji Polski.

Ewidętnie smycz powinna być skrócona. Pozdrawiam
Staż: 2,5
Klub: UX
Nick: Raperek
GG: 52317234
<<

Roughster

Post 05 Sep 2017, 21:26

Nie wiem co wy takiego macie do Mooya, przecież to spoko ziom, da się normalnie z nim porozmawiać, a w ballu kopać piłkę umie i to nawet dobrze. :)
Nick: Roughsteroo
Position: Attack
Club: *NT*
Number: 71
GaduGadu: 57688949
Previous clubs: /F/, [R], XZ, "K", -X-, BK
Since: 17.12.2015
<<

Szprycek

Post 06 Sep 2017, 13:25

Widzę, że ponownie spinanie dupy odnośnie Repki ma ciąg dalszy xD. Sam może mam zastrzeżenia ( tak wiem, miałem szanse nie trzeba przypominać), ale niech się wykażą na tym Euro Cupie. Wtedy będziecie mogli ich oceniac, Kadre A jak i U21. A to, ze ktoś nie został powołany czyt. Raperek i ma jakieś zażalenia, że Mooy nie zasługuje ma bycie w tym miejscu, gdzie obecnie się znajduję i najlepiej władował by tam swój zad. Wiesz Raperku, skoro Mr. Równik nie powołał cię znaczy, że podawanie piłek do Shadego lub Sapera na sparach nie wystarczy, aby brać w Narodowej Kadrze.

Powiem tak. Jeśli jest jakaś drużyna , która potrafi bez przygotowania pokonać repke ( trenującą dłuższy okres czasu ) , to coś chyba jest tu nie tak nie sądzicie?

Kazdy może mieć wpadki. Przykład meczu z rzeczywistości. Francja Luksemburg 0-0. Skład wyjsciowy Francji wart 400mln. zapewne a Luksemburgu z 20tys. i co? Mieli wpadke? Mieli. Więc nie wiem, o co ci chodzi, że przegrywają z jakimś klubem. Repka za czasów Limaka/Kacpra też niekiedy zaliczała takie wpadki.

Według mnie jednak większą rolę grają umiejętności , niż zachowanie wiadomo toxica się do repki nie weźmie , ale jeśli ktoś potrafi zacisnąć zęby i przemilczeć grając z gościem , którego nie lubi to może grać w repce. Takie jest moje zdanie.

Czyli reasumując to, jak np. Next nie lubiał by Tomka266, to by go już Równik nie wziął do repki, bo go nie lubi i będą się obrażac? xD. To jest rzecz oczywista, że tutaj rolę grają umiejętności. Przecież od tyle dziadostwa w Repce się nie znajdziesz. No chyba, że dasz Trenerowi w łape :)) ( pozdro Sandacz ).

I jeszcze jedno Raperka przekreśla zachowanie? Ty irytujesz też wiele wiele osób , ale w repce grasz .

Zachowania ma akurat najmniejszą wartośc, odnośnie dostania sie do Repki. Gdyby zachowanie miało jaki kolwiek wpływ na to, to większość osób, która już grała w Reprezentacji by się tam nigdy nie znalazła, np. Ciapek swoim zachowanie niekiedy na boisku, gdy jeszcze był denerwujący, też ostro wnerwiał ludzi i co? Grał ( jeżeli czytasz to Ciapek to nie ma kwestii urażenia Ciebie :) )

Podsumowywując to wszystko. Największą spinę mają ludzie, którzy nie zostali powołani do Kadry a tak właściwie to jak narazie to widzę, ze osoba, która jest Raperek. Zaraz bedzie wyrzekanie się tego, ze nieee, wcale tak nie jest i sobie wymyślam. Zrzucacie to wszystko na Mooya, jakbyście mieli do niego zażalenia, że to on was nie powołał albo wam zakosił miejsce. Jest to jak narazie jeden z lepszych defów, jaki obecnie znajduje się w tej grze. Wylewacie na nim swoje mierne niezadowolenia, bo wam coś wiecznie pasuje. Chłopak dostał swoją szanse i na pewno ją wykorzysta. Skoro Równik w niego uwierzył i dał mu szanse, to chyba coś z wami jest nie tak.
Last edited by Szprycek on 06 Sep 2017, 19:26, edited 2 times in total.
Image
<<

LoweL65

Post 06 Sep 2017, 14:03

Szprycek te wpadki nie sa jednorazowe :)
<<

Dr Morbis

Post 06 Sep 2017, 14:05

Skład wyjsciowy Francji wart ponad/lub około miliarda zapewne a Luksemburgu z milion

Skąd Ty te sumy bierzesz? Jak chcesz coś porównać, to przynajmniej celnie. Wartość Francuskiej 11stki - 400mln €, wartość 11stki Luksemburgu: 20 tys. €.

Najlepsze jest to że jak ktoś ma szansę się wykazać, czy to w repce, czy nawet po przejęciu klubu to wtedy nie jest taki kozak jak przy komentowaniu z boku. Kwintesencja tej gry w kolejnej gównoburzy. Selekcjoner jest od wybierania graczy i tyle (no chyba że już naprawdę te wybory byłyby strasznie absurdalne)

lubiał

<3

Bóldupczenia ciąg dalszy będzie pewnie, tak więc ciao.
Image

Nick: Kicak
Team: SeriousX.
Number: #35
Since: June 2012
Position: Attack

For every choice, a consequence...
"Who Dares Wins"
<<

Szprycek

Post 06 Sep 2017, 14:07

Skąd Ty te sumy bierzesz? Jak chcesz coś porównać, to przynajmniej celnie. Wartość Francuskiej 11stki - 400mln €, wartość 11stki Luksemburgu: 20 tys. €.

No dobra.. Może troche z tymi sumami przesadziłem xD. Mój błąd. Przepraszam Cię Mr. Kicak :)

Szprycek te wpadki nie sa jednorazowe :)

Jedno czy wielorazowe, najlepiej się tylko przyczepić. Eurocup wszystko sfinalizuje.
Image
<<

Wilkuu

Post 06 Sep 2017, 16:02

Szprycu nwm może nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi albo ja twojej , ale chodziło mi o to , że umiejętności grają główną rolę a ty to z zarzutem do mnie powtórzyłeś.

Nick: Wilku
Pozycja: Obrońca
Staż gry: Od Maja 2013
Klub: UX
GG: 53788748
<<

proxx

Post 06 Sep 2017, 18:05

Szprycek wrote:Skład wyjsciowy Francji wart 400tys. zapewne a Luksemburgu z 20tys. i co?

Dawidowcz droższy niż cała reprezentacja francji :O
Last edited by Proxx on 30 Feb 2189, 25:61, edited 69 times in total.

GG: 52590876

Nick: Proxx
Klub: AK
Pozycja: Lewy Obrońca
Staż gry: Ponad 4 lata
Numer: #8
<<

Szprycek

Post 06 Sep 2017, 19:27

Ach.. Te błędy xD. Już poprawiłem haha ;D
Image
<<

Gin

Post 08 Sep 2017, 21:41

Ja to generalnie ciekaw jestem portretu psychologicznego Szprycka, bowiem przez ostatnie tygodnie obraca się on o 360 stopni (to nie jest błąd) Z początku wielce zainteresowany prowadzeniem kadry więc uznajmy, że "prokadrowski" Po tym jak zrezygnował a Równitas to wziął, to zaczął szukać szpilek by dowalić obecnemu selekcjonerowi, dzieląc zdanie jakichś pajaców, których dupsko zabolało jak po ostrym kebsie, a tym razem robi z siebie osobę, która "obiektywnie" ocenia osoby, które cisną Równitasa, stając po jego stronie. Naprawdę, w polityce bym zrozumiał takie szemrane zabawy, ale w takiej głupiej gierce to człowieku tylko się w moich oczach kompromitujesz.
Image
PreviousNext

Return to Poland / Polska