FAQ  •  Mini-Chat  •  Register  •  Login

Starsze wersje gry.

<<

TigeeR

Post 30 Sep 2017, 19:25

Re: Starsze wersje gry.

proxx wrote:
TigeeR wrote:Bo ja nie widzę tam żadnych błędów

o to wlasnie chodzi

gdybys umial sie obronic przed tym shiftem, to by ci nie przeszkadzal

Czy Ty w ogóle rozumiesz sens wszystkich wypowiedzi!?
Mi nie chodzi o żadne bronienie bo dla niektórych to nie problem ale chodzi mi o to,że ta gra jest grą zespołową to nie skateboarding,teraz gdzie by nie wszedł na rooma to widać tylko spamujące tym cholerstwem dzieci i przez to nie ma przyjemności z grania bo zamiast poklepać fajnie jak to się robiło zawsze jest jak jest i widzi to każda normalna osoba no ale tak po co ja to pisze skoro Ty jesteś 14 letnim dzieckiem które same tym spamuję więc jak to może być,że ktoś jest przeciw shift A/D toż to nierealne dlatego też nie mam zamiaru z Tobą prowadzić tej konwersacji bo nie jesteś jej warty i tyle.
Mam nadzieję,że dojdzie do mojego i Maniek usunie to dziadostwo

#Klub:DS"
#Poz:Deff
#Staż:3 lata
#Wiek:19
#Ulubiony format rozgrywek:5v5
#GG:48620186
#Number:4
<<

AdeeX

Post 30 Sep 2017, 23:47

cymbał utrzymuje swój poziom tylko dzięki a/d i każdego komu się to nie podoba nazywa idiota, to jest dla was starszy rocznik, proxx nie udzielaj się lepiej jeśli nie wiesz co to gra zespołowa
SIEMANO SZUKASZ OGAR TEAMU ZAPRASZAM DO EN SUPER KLEPA PRO GRACZE WOGULE EXTRA ZGRANIE OFERUJEMY DURZE DOSWIADCZENIE EN SPOKO KLUB NIE JAKIES AS
SKIPEK SPOKO ZIOM
<<

T Rasowy

Post 01 Oct 2017, 07:59

Ja tez bym nie chcial tego ad bo to psuje ta gre, ale jak wiemy na nic nasze slowa bo Maniek i tak zostawi tego shifta. Zamiast ad osobiscie dalbym starego shifta + tego loba co bylo mozna sobie przez komende zmienic.
Image
Przyjaźń poznaje się po tym, że nic nie może jej zawieść,
A prawdziwą miłość po tym, że nic nie może jej zniszczyć.
<<

TigeeR

Post 01 Oct 2017, 09:13

T Rasowy wrote:Ja tez bym nie chcial tego ad bo to psuje ta gre, ale jak wiemy na nic nasze slowa bo Maniek i tak zostawi tego shifta. Zamiast ad osobiscie dalbym starego shifta + tego loba co bylo mozna sobie przez komende zmienic.

Polać mu

#Klub:DS"
#Poz:Deff
#Staż:3 lata
#Wiek:19
#Ulubiony format rozgrywek:5v5
#GG:48620186
#Number:4
<<

AdeeX

Post 01 Oct 2017, 10:24

Brakuje shifta z lobem
SIEMANO SZUKASZ OGAR TEAMU ZAPRASZAM DO EN SUPER KLEPA PRO GRACZE WOGULE EXTRA ZGRANIE OFERUJEMY DURZE DOSWIADCZENIE EN SPOKO KLUB NIE JAKIES AS
SKIPEK SPOKO ZIOM
<<

Vemi

Post 01 Oct 2017, 12:20

TigeeR wrote:
proxx wrote:
TigeeR wrote:Bo ja nie widzę tam żadnych błędów

o to wlasnie chodzi

gdybys umial sie obronic przed tym shiftem, to by ci nie przeszkadzal

Czy Ty w ogóle rozumiesz sens wszystkich wypowiedzi!?
Mi nie chodzi o żadne bronienie bo dla niektórych to nie problem ale chodzi mi o to,że ta gra jest grą zespołową to nie skateboarding,teraz gdzie by nie wszedł na rooma to widać tylko spamujące tym cholerstwem dzieci i przez to nie ma przyjemności z grania bo zamiast poklepać fajnie jak to się robiło zawsze jest jak jest i widzi to każda normalna osoba no ale tak po co ja to pisze skoro Ty jesteś 14 letnim dzieckiem które same tym spamuję więc jak to może być,że ktoś jest przeciw shift A/D toż to nierealne dlatego też nie mam zamiaru z Tobą prowadzić tej konwersacji bo nie jesteś jej warty i tyle.
Mam nadzieję,że dojdzie do mojego i Maniek usunie to dziadostwo

Denerwujące jest też jak bramkarz ma piłkę, ty go pressingujesz a on sobie przekłada piłkę tym g*wnem i se podaje. Bezsens.Liczę na to, że Maniek usunie to A/D. Pzdr
Team: !M!
Position: Attacker
Number: 9
<<

AdeeX

Post 01 Oct 2017, 12:42

maniek powinien sugerować sie zdaniem graczy a nie dodawać wszystko jak leci
SKIPEK SPOKO ZIOM
<<

proxx

Post 01 Oct 2017, 12:58

AdeeX wrote:i każdego komu się to nie podoba nazywa idiota

przykro mi, ale jeszcze nikogo tak nie nazwalem

jak widzicie ze bramkarz uzywa tego shifta, to wystarczy ruszyc mozgiem i nie isc jak glupi do niego, tylko wyczekac (o czym wczesniej mowilem). latwo zabiera sie takiemu pilke
Last edited by Proxx on 30 Feb 2189, 25:61, edited 69 times in total.

GG: 52590876

Nick: Proxx
Klub: AK
Pozycja: Lewy Obrońca
Staż gry: Ponad 4 lata
Numer: #8
<<

AdeeX

Post 01 Oct 2017, 13:21

juz sie lepiej nie wypowiadaj gwiazdo
SKIPEK SPOKO ZIOM
<<

DeliTPS

Post 01 Oct 2017, 13:32

A moim zdaniem wystarczy usunąć shifta dla bramkarzy, a wtedy VeMi będzie mógł spokojnie odbierać piłkę. Z myślą o graczach Maniek !!!
gg 62827239
PreviousNext

Return to Poland / Polska