FAQ  •  Mini-Chat  •  Register  •  Login

Ball3d+Steam=Dead

<<

MrUnkown

Post 27 Sep 2017, 10:30

Ball3d+Steam=Dead

To co napisał Maniek na Facebooku.
Spoiler:

Co o tym sądzicie? Czy gra wróci? Czy esle będą? Zapraszam do wypowiadania się, mi bardzo szkoda bo z steamem gra mogła osiągnąć wyższy poziom.
Last edited by MrUnkown on 32 Dec 2003,25:00, edited 69 times in total.

Image[/img]
<<

Amer

Post 27 Sep 2017, 12:52

Re: Ball3d+Steam=Dead

Należy mieć jakąś nadzieję, że Maniek coś ugra, wyjaśni im to rzetelnie i jakoś uda się ponownie Ballowi3d wrócić na platformę, a czy wróci gra? To myślę, że raczej powinna tylko, że z tą różnicą, że bez platformy, która dawała pewne rozpowszechnienie gry w wielu miejscach i inne przywileje, ale bez Steama też Ball3d da rade, wcześniej dawał rade to i teraz da(jeśli się nie uda ubłagać o powrót Balla na Steama), takie moje zdanie.
Nick: Amer
Gadu Gadu: 52091480
Pozycja: Obrońca.
Staż ogólny w grze:2 lata, 1 miesiąc,29 dni.(stan na dzień: 26.09.2017r.)
Zespół w którym aktualnie jestem: c7
<<

Maniek

Administrator

Post 28 Sep 2017, 11:33

Wyjaśniłem im jak wygląda ta sprawa i że nie miałem złych intencji oraz szybko usunąłem ten konkurs, gdy ktoś mi zwrócił uwagę, że może łamać regulamin. Teraz to wydaje się oczywiste.

Nie liczę jednak, że zmienią decyzję i trudno ich za to winić. Złamałem regulamin, więc mają pełne prawo wyrzucić mnie ze Steama. Cieszę się, że gra dalej normalnie funkcjonuje i każdy kto ją posiada może dalej grać. To mi da trochę czasu. Już rozpocząłem pracę nad tym w jaki sposób będzie dalej funkcjonował Ball oraz pozostałe moje gry. Myślę, że gracze będą zadowoleni gdy ogłoszę co planuję, a to już niebawem ;)

Spodziewajcie się też ciekawej aktualizacji Ball 3D.

Wszystkie konta graczy zostaną przeniesione, więc nie stracicie ich.
<<

Shoom

Post 28 Sep 2017, 22:17

Maniek wrote:Wyjaśniłem im jak wygląda ta sprawa i że nie miałem złych intencji oraz szybko usunąłem ten konkurs, gdy ktoś mi zwrócił uwagę, że może łamać regulamin. Teraz to wydaje się oczywiste.

Nie liczę jednak, że zmienią decyzję i trudno ich za to winić. Złamałem regulamin, więc mają pełne prawo wyrzucić mnie ze Steama. Cieszę się, że gra dalej normalnie funkcjonuje i każdy kto ją posiada może dalej grać. To mi da trochę czasu. Już rozpocząłem pracę nad tym w jaki sposób będzie dalej funkcjonował Ball oraz pozostałe moje gry. Myślę, że gracze będą zadowoleni gdy ogłoszę co planuję, a to już niebawem ;)

Spodziewajcie się też ciekawej aktualizacji Ball 3D.

Wszystkie konta graczy zostaną przeniesione, więc nie stracicie ich.

Do tego pytania jak wszystkie konta to będzie takie cos ze można się wylogować bo straciłem konto steam jedne teraz nie mogę wejść na swoje dawne

[EDIT] Tak ogólnie rozwiążesz konto moje z steamem czy się nie da ?
Nick: Shoom
Staż: 4 lata
Klub: Szukam Klubu
Pozycja: Gk/Atk
Ulubione kluby: Żadne szlachta nie ma ulubionych klubów heh
<<

Maniek

Administrator

Post 29 Sep 2017, 12:03

Jeśli nie jesteś w stanie zalogować się na steama, to ciężka sprawa, bo nie bardzo masz mi jak udowodnić, że jesteś właścicielem konta.

Return to Poland / Polska