FAQ  •  Soccer Games  •  Mini-Chat  •  Register  •  Login

[Propozycje] Przywrócenie liczby graczy na Ball 3D.

<<

JuicB3D

Post 10 Jul 2019, 20:10

[Propozycje] Przywrócenie liczby graczy na Ball 3D.

Witam, przychodzę z licznymi propozycjami które według mnie sprzydały by się w Ball 3D. Jak każdy dobrze wie Ball 3D Upada, sprzydało by się to zmienić jeżeli chcemy aby ta ukochana gra dalej żyła.
Na dole wymienię myślę, że ciekawe poprawki które mogłyby powrócić Ball 3D do życia.
- Usunięcie słupków z rogów boiska. Myślę, że te słupki są totalnie nie potrzebne a jedynie przeszkadzają. Gra bez nich wydaje mi się lepsza. Każdego z nas nie raz zdenerwowały.
- Usunięcie/Znerfienie Shifta. 1/2 Balla jest tak zwanymi "Shifterami" którzy cały mecz używają shifta zamiast podawać i cieszyć się grą. Przez tego shifta Ball nie jest Realistyczny, a nawet psuje to gre. Powinien zostać usunięty lub znerfiony do malutkiego podbijania tej piłki.
- Przywrócenie Siatkówki. Aktualnie Siatkówka jest dostępna tylko na wykupionym OLD SCHOOL wydaje mi się że powinna być dostępna dla wszystkich oraz powinny być organizowane turnieje z tego trybu ponieważ jest dość fajny.
Gdyby tryb miał powrócić również trzebabyło zrobić w nim pare poprawek np: przyspieszyć opadanie oraz lot piłki, Minimalnie obniżyć siatkę.
- Rankedy od 25h. Rankedy powinny być dostępne od 25 godzin. Każdy z nas trafił kiedyś na nowego gracza na rankedzie, wiadomo nie potrafi grać jeżeli ktoś ma dobrą range to poprostu spadnie.
- Możliwość wejścia na Profil Steam gracza Poprzez balla. Czyli dodanie Malutkiej ikonki na bagedsie, jeżeli na nią naciśniemy wyświetla się nam profil gracza. Ułatwi to dodawanie do znajomych bo z balla aktualnie nie możliwe jest sprawdzenie profilu gracza a każdemu by to ułatwiło dodawanie do znajomych itp.
- Rankedy 1vs1 Ping Pong. Wydaję mi się, że utworzenie rankedów 1vs1 było by dośc fajne jak i zabawne. Dodanie rankedów 1vs1 bardzo dużo pracy by kosztowało administracje. Wymagało by to zmiane pokazywanych punktow rankingu na Bagedgsie oraz dodanie topki rankedow 1vs1 itp.
- Serwery dedykowane NO SHIFT (Opcjonalne). Jeżeli shift nie zostanie usunięty to sprzydało by się zrobić takie dedyki. uzasadnienie w podpunkcie z Usunięciem Shifta/znerfieniem.
- Dodanie Classic Real Football. Czyli po prostu dodanie mniejszego Bojska Real Football po to aby spary 3vs3 mogły się odbywać na zasadach RF. Również wtedy sprzydało by się do Real Football dodać coś bardziej skomplikowaniego np: Karne przy remisie, Coś takiego.
- Usunięcie ANTILAGA/Ewentualne Ustawienie jednego. Usunięcie antilaga? Dlaczego? Po co to komu? A mianowicie kiedyś antilaga nie było i gra była dość płynna a teraz ball 3D to ślizgawisko oraz bugowisko. Te wszystkie bugi/lagi według mnie przez to z tej gry odeszła 1/4 osób.
- Zwiększenie prędkośći gry. Gra według mnie wydawała by się lepsza kiedy była by szybsza.
- Dodanie Literki z liczbą przegranych lat od założenia konta. Fajna sprawa by była gdyby na Bagedsie obok nicku byla liczba przegranych lat z kolorkiem np 1 rok jakiś zielony 5 rok złoty/czerwony itp.
- Zwiększenie liczby Administratorów. Aktualnie na Ballu każdy się wyzywa wydaje mi się, że gdyby była administracja aktywna która by karała faktycznie za wyzwiska trolowania na rankedach sytuacja by się uspokoiła.
- Dodanie czatu głosowego. Co prawda śmieszna propozycja, ale jaka przydatna gdybyśmy grali sobie spara i gadali przez bala. Hmm... Poprawiło by to pingi, ponieważ Discord czy Teamspeak troszeczke osłabia wydajność.

Jeżeli masz również jakieś propozycje napisz je tutaj lub w poscie do tego przeznaczonym, są to tylko moje myśli nie każdemu mogą odpowiadać.
Co prawda nie każda propozycja poprawi liczbę graczy ale zawsze poprawi gierkę.
Podzielcie się waszą opinią na temat Upadającego Bala w komentarzach |
\/
Nick: Juic
Pozycja:: Def
Staż: 5 lat
Klub: A=
Discord: Juic#5359
Poprzednie nicki: SzejkeR, Freddek
<<

SzubaPL

Post 10 Jul 2019, 20:18

Re: [Propozycje] Przywrócenie liczby graczy na Ball 3D.

Wszystkie są bez sensu. Shift dynamizuje Ci grę a Ty chcesz się go pozbyć i jakoś innaczej ją zdynamizować.
Słupki na rogach są bardzo przyjemne. Administracja od praktycznie zawsze ma wyjebane a Ty chcesz powiększyć ten żałosny cyrk. Tutaj trzeba by było podstawy zrobić by o czym kolwiek myśleć. I co Ci da że na ranekdach będziesz miał wymóg 25H skoro i tak Ci przyjdzie dumny Bukake i napierdala samojeby. Gra przez ogromny okres czasu po kliknięciu Play wrzucał Cię na rankedy a nie na wybór meczów randomowych. Myślę że tak było nie bez powodu.
<<

Kicak

Post 10 Jul 2019, 21:15

Jedynymi spoko pomysłami są rankedy 1vs1 Pong, przejście do profilu Steam przez jakiś odnośnik in game. Reszta useless. A co do tych adminów:
- po 1 musieli by mieć kogoś na kim mogli by polegać by taką rolę dać
- po 2 Admini (oprócz Marwida) w tej grze nie żyją w jakimkolwiek stopniu.
Nick: Kicak
Team: [R]evolution
Number: #35
Since: June 2012
Position: Striker/Defender

For every choice, a consequence...
"Who dares wins."
<<

JuicB3D

Post 11 Jul 2019, 08:27

Kicak wrote:Jedynymi spoko pomysłami są rankedy 1vs1 Pong, przejście do profilu Steam przez jakiś odnośnik in game. Reszta useless. A co do tych adminów:
- po 1 musieli by mieć kogoś na kim mogli by polegać by taką rolę dać
- po 2 Admini (oprócz Marwida) w tej grze nie żyją w jakimkolwiek stopniu.

Dlatego kurwa mowie, niech zrekrutują tych adminow.. bo nikt nie aktywny
Nick: Juic
Pozycja:: Def
Staż: 5 lat
Klub: A=
Discord: Juic#5359
Poprzednie nicki: SzejkeR, Freddek
<<

Szadou

Post 11 Jul 2019, 10:54

classsic bez band i pong ranked git ale maniurka nie ma czasu nq
<<

LOWEL7212

Post 11 Jul 2019, 14:10

Szadou wrote:classsic bez band i pong ranked git ale maniurka nie ma czasu nq

nq

Return to Poland / Polska