FAQ  •  Soccer Games  •  Mini-Chat  •  Register  •  Login

Wasza historia

<<

Deyo

Post 05 Jun 2017, 22:59

Re: Wasza historia

Było sobie lato 1 luty 2013 mialem urodziny i jadlem sobie sniadanko i zobaczylem gierke bol czyde ! weszlem w niom i zaczolem koksić i kopać piersza bramka cieszylem sie jak moja mama gdy dostala pieniadze w banku I potem zjadlem frytki z sosem i gralem dalej i koks i wogule wy slabe chistorie macie nubki
Zaufany admin.
<<

JakubeQ

Post 02 Jul 2017, 14:45

grałem w gry na gry jeja szukalem gier sportowych znalazlem bal3d
<<

DaKee21

Post 14 Aug 2017, 07:39

Moja historia zaczeła sie no konkretnej daty nie znam ale gralem troche w wersje przeglądarkową i mi się ona spodobała grałem w nią nwm 3godziny dziennie i wyszła wersja pobraniowa oczywiście ją pobrałem no i co ;d
gram w nią aż do dziś :p
Nick:DaKee21
Klub:[OB]
GG:65521355
Fan Klubów:BK TS# -X-
Fan Zawodników:DeYw Saper SkeV Skaev Denv Rownitas Rasowy BysieK CiaaSteeK ProXx Vex Loszkeen Dotex Invidual
[img]href=https://zapodaj.net/3d8c2dd33d761.png.html>elo.png[/img]
<<

kely

Post 04 Jan 2018, 18:43

To był około koniec sierpnia 2012 lub 2013 roku (nie pamiętam dokładnie), szukałem jakiejś ciekawej gry piłkarskiej na jeja i tak jakoś mi się ta gierka nawineła xD
Nick: kely
Staż: 5 lat
Pozycja: Atk/Def
Numer: #4
GG: 52824901
<<

Theyo

Post 12 Apr 2018, 15:29

Wraz z przyjacielem (Michaello) szukaliśmy gierek piłkarskich na cda zobaczyliśmy balla wydawał się spoko pograliśmy sobie z 2 miesiace na przegladarce i pobralismy juz normalna wersje i tak sobie nadal gram w ta giereczke z reszta Michal wraz ze mna =D

Miki toja
61375444
<<

Mordu11

Post 02 Jul 2018, 07:04

W balla zacząłem grać jakoś w 2012/2013 roku pod nickiem Lava, pierwszym moim klubem był DD, nawet pamiętam jak się do niego dostałem, wtedy jeszcze nie było kont i spotkałem jakiegoś typka DD| M(dalej nie pamiętam) no i zrobił mi ,,rekru" , chwilę później znalazłem room DD i tak naprawde tam pokazali mi jak sie gra w tą gre choć i tak byłem nadal noobem. Potem znalazłem sobie inny klub DT, pamiętam, że wtedy te kluby nie darzyły się jakoś większą sympatią. Z czasem nick zmieniłem na EvoniK - BandyGr, aż do teraz Mordurin * był jeszcze jeden nick ale to jeden dzień go miałem * . Tak naprawdę grę w jakiś większych klubach zacząłem po MŚ w 2014 roku ( pod nickiem Evonik ), wtedy zrobiłem sobie przerwe od tej gierki na ponad 1,5 roku. Po powrocie zaczęła się moja przygoda, najpierw dostałem szanse grania w YO# a tuż po nim było SB# kiedy już nie miałem klubu postanowiłem spróbować dostać się do [R] i dostałem się do 2-skladu. Jednak po czasie 2 skład się rozpadł, a ja dołączyłem do :ND: gdzie zostałem na bardzo długo. Tam dostałem rolę kapitana 2 składu :ND: , jednak po kłótni odszedłem i dołączyłem do wielu innych klubów gdzie moja przygoda nie była jakaś długo ( SD#, DP` [ST] ~DL~ ) Po jakimś tam czasie dołączyłem do /F/ gdzie grałem bardzo długo i mega fajnie mi się tam grało, lecz po długim czasie przestaliśmy ze sobą grać i klub został zawieszony ja dołączyłem ponownie do DP` po kilku tygodniach zakonczylem przygode z ballem na 1,5 roku. Tydzien temu wrocilem do gierki i gram ponownie gram w DP`.
Nick: Mordurin
Pozycja: LO
Klub: ~IN~
Staż: 5 lata
Poprzednie kluby: :ND: !M! SB# SD# [R] DP` YO# #Vx# gS. ~DL~ [ST] iY /F/ TK|
Previous

Return to Poland / Polska