FAQ  •  Soccer Games  •  Mini-Chat  •  Register  •  Login

Liga 5v5 #1 - Dyskusja

<<

LouSlash

Location: Taumatawhakatangihangakoauauotamateaturipukakapikimaungahoronukupokaiwhenuakitanatahu - istnieje

Post 24 Mar 2017, 18:11

Re: Liga 5v5 #1 - Dyskusja

Princess Luna wrote:Liga oficjalnie nie jest wstrzymana, ale z uwagi na brak serwerów stała się praktycznie niegrywalna.

No to możemy powiedzieć, że półoficjalnie bo:
3.1 Mecze rozgrywamy tylko na serwerach dedykowanych (ball3d.net.pl). [...] Jeśli wszystkie będą niegrywalne – tylko administrator może udzielić zgody na rozegranie meczu na innym serwerze)

Regulamin wyraźnie mówi, ale brak oficjalnej informacji od adminów ligi.
<<

Princess Luna

Post 28 Mar 2017, 17:48

To co mnie boli, to brak jakichkolwiek narzędzi, jakiejkolwiek unifikacji tego wszystkiego.

Teraz powinien ktoś (powiedzmy ja) przejąc prowadzenie ligi na czas zamieszania związanego ze steamem. I żeby poinformować ludzi o zmianach w lidze, o starcie po przerwie, musiałbym latać od kapitana do kapitana, a nierzadko po różnych losowych ludziach, bo zawodnik X nie jest juz od tygodnia kapitanem drużyny Y i tak dalej.

A gdybym mógł jako admin ligi wysłać wiadomość zapisanym graczom "in-game", gdybym mógł im wyświetlić ligowe tabele, terminarze i tak dalej, wszystko byłoby o wiele prostsze.

Pomijam fakt, że nikomu się nie chce nawet aktualizować strony ligowej.

Wiem że dosyć chaotycznie napisane (bo się spieszę), ale generalnie z grubsza wiadomo o co mi chodzi tym bardziej, że kiedyś często poruszałem ten temat.
Make a joke and I will sigh and you will laugh and I will cry.
Happiness I cannot feel and love to me is so unreal.
<<

MooY

Post 28 Mar 2017, 18:42

Moim zdaniem to ta liga nie ma sensu dokańczania... Jesteśmy tak naprawdę w najważniejszej fazie tej gierki od zawsze? Gierka walczy o życie. Jesteśmy z ogromnym opóźnieniem z tą ligą, połowa klubów wykorzystałaby już transfery bo składy są inne niż na początku a co najważniejsze fajnie byłoby jakby jakieś osoby znalazły się do aktualizowania tych danych bo jest za to odpowiedzialna chyba jedna osoba która robi to bardzo rzadko bo nie zawsze ma czas.
*Nick : MooY
*Pozycja: Defensor
*Kontakt: 54215671
<<

AkaZaz

Post 04 May 2017, 21:27

Dajcie tą Ligę ludzie nie mają gdzie grać plisssss!!! Marwid Maniek Woo-cash !! prosimy was
<<

Marwid

Post 04 May 2017, 21:30

AkaZaz wrote:Dajcie tą Ligę ludzie nie mają gdzie grać plisssss!!! Marwid Maniek Woo-cash !! prosimy was

https://play.eslgaming.com/ball3d/global
Previous

Return to Polska Liga Ball 3D