FAQ  •  Mini-Chat  •  Register  •  Login

Liga 5v5 #1 - Dyskusja

<<

LouSlash

Location: Taumatawhakatangihangakoauauotamateaturipukakapikimaungahoronukupokaiwhenuakitanatahu - istnieje

Post 24 Mar 2017, 18:11

Re: Liga 5v5 #1 - Dyskusja

Princess Luna wrote:Liga oficjalnie nie jest wstrzymana, ale z uwagi na brak serwerów stała się praktycznie niegrywalna.

No to możemy powiedzieć, że półoficjalnie bo:
3.1 Mecze rozgrywamy tylko na serwerach dedykowanych (ball3d.net.pl). [...] Jeśli wszystkie będą niegrywalne – tylko administrator może udzielić zgody na rozegranie meczu na innym serwerze)

Regulamin wyraźnie mówi, ale brak oficjalnej informacji od adminów ligi.
<<

Princess Luna

Post 28 Mar 2017, 17:48

To co mnie boli, to brak jakichkolwiek narzędzi, jakiejkolwiek unifikacji tego wszystkiego.

Teraz powinien ktoś (powiedzmy ja) przejąc prowadzenie ligi na czas zamieszania związanego ze steamem. I żeby poinformować ludzi o zmianach w lidze, o starcie po przerwie, musiałbym latać od kapitana do kapitana, a nierzadko po różnych losowych ludziach, bo zawodnik X nie jest juz od tygodnia kapitanem drużyny Y i tak dalej.

A gdybym mógł jako admin ligi wysłać wiadomość zapisanym graczom "in-game", gdybym mógł im wyświetlić ligowe tabele, terminarze i tak dalej, wszystko byłoby o wiele prostsze.

Pomijam fakt, że nikomu się nie chce nawet aktualizować strony ligowej.

Wiem że dosyć chaotycznie napisane (bo się spieszę), ale generalnie z grubsza wiadomo o co mi chodzi tym bardziej, że kiedyś często poruszałem ten temat.
Make a joke and I will sigh and you will laugh and I will cry.
Happiness I cannot feel and love to me is so unreal.
<<

MooY

Post 28 Mar 2017, 18:42

Moim zdaniem to ta liga nie ma sensu dokańczania... Jesteśmy tak naprawdę w najważniejszej fazie tej gierki od zawsze? Gierka walczy o życie. Jesteśmy z ogromnym opóźnieniem z tą ligą, połowa klubów wykorzystałaby już transfery bo składy są inne niż na początku a co najważniejsze fajnie byłoby jakby jakieś osoby znalazły się do aktualizowania tych danych bo jest za to odpowiedzialna chyba jedna osoba która robi to bardzo rzadko bo nie zawsze ma czas.
Image
*Nick : MooY
*Pozycja: Defensor
*Klub :
*Kontakt: 54215671
<<

AkaZaz

Post 04 May 2017, 21:27

Dajcie tą Ligę ludzie nie mają gdzie grać plisssss!!! Marwid Maniek Woo-cash !! prosimy was
<<

Marwid

Post 04 May 2017, 21:30

AkaZaz wrote:Dajcie tą Ligę ludzie nie mają gdzie grać plisssss!!! Marwid Maniek Woo-cash !! prosimy was

https://play.eslgaming.com/ball3d/global
Previous

Return to Polska Liga Ball 3D