Trójkę w Lotto trafiasz średnio raz na 57 losowań. Jeśli wysyłasz kupon dwa razy w tygodniu, to czekasz pół roku na wygranie 24zł. Wiedziałeś w ogóle o tym, jak rzadko pada trójka? Jeśli nie, to znaczy, że podobnie jak większość graczy, nie jesteś świadom zasad loterii, w której bierzesz udział. Inwestujesz pieniądze, nie znając nawet zasad gry. Granie w loterie jest o wiele ciekawsze kiedy znasz te zasady i wiesz co robisz.

Czy to w ogóle ma jakiś sens, żeby czekać pół roku na wygranie 24zł? Nawet jeśli w końcu trafisz tą trójkę, to i tak zanim to nastąpi wydasz o wiele więcej na kupony bez żadnej wygranej.

Może próbowałeś jakichś cudownych systemów z Internetu. Niestety, te cudowne systemy to jedno wielkie oszustwo. Dlaczego? Aby to zrozumieć musisz poznać zasady loterii i dowiedzieć się, dlaczego loterie w ogóle istnieją.

Po przeczytaniu tej książki zrozumiesz, że:
Na loteriach można czasem zarobić, dowiesz się kiedy.
Wystarczy wysłać kupony za 14zł, aby skreślić wszystkie wylosowane liczby.
Możesz zwiększyć wysokość Twojej wygranej i opłacalność loterii, dowiesz się jak.
Cudowne systemy sprzedawane w Internecie to jedno wielkie oszustwo.
Jest w Polsce jedna loteria, która jest znacznie bardziej opłacalna od innych.
Pieniądze to nie jedyny cel loterii, poznasz jeszcze jeden.
Są systemy, które zapewniają wygraną w 95% losowań, dowiesz się o nich z tej książki.
Ilość skreślonych liczb w Multi Multi i Keno zmienia opłacalność gry, poznasz optymalną strategię.
99% graczy nie ma pojęcia o loteriach i ulega złudzeniom.
Nie musisz znać matematyki, żeby grać optymalnie, wystarczy ta książka.
Na loteriach gra się sto razy przyjemniej, gdy wiesz co robisz. Gdy poznasz zasady i dowiesz się jak grać optymalnie, będziesz w końcu grał w loterie na serio. Skończy się wysyłanie kuponów w ciemno i modlenie o wygraną. Będziesz dokładnie wiedział, jakie masz szanse i jak je zwiększyć.

Ile jest warta ta wiedza? Dokładnie 30.75zł, ale z okazji premiery książki, dziś możesz zdobyć tą wiedzę za 7.38zł! (oszczędzasz 23.37zł). Taka okazja już się nie powtórzy, wykorzystaj szansę i kup zanim cena wróci do normy. Zaoszczędzone pieniądze możesz wykorzystać na wysłanie kuponów z wykorzystaniem wiedzy zawartej w książce.

Otrzymasz książkę Przechytrzyć Loterie w formacie pdf, a płatności możesz dokonać w najwygodniejszy możliwy sposób czyli za pomocą SMS. Kliknij w przycisk Kup Teraz i za kilka sekund Twoja wiedza o loteriach diametralnie się powiększy.

Tylko dziś 7.38zł! zamiast 30.75zł