Update 2.58

New update!
- Shift A/D – changed, now you have to load the kick to maximum to use it.
- Connection problems should be fixed now.

Play now: www.ball3d.com

47 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

47 Responses to Update 2.58

 1. Lad says:

  Dodajesz to ludzie się przyzwyczajają, i chcesz to zmieniac żeby znow na nowo się uczyli

 2. BeHappy says:

  Wreszcie jakiś nerf na shifta…

 3. MooniaK says:

  Słaby ten update usun go i daj jak wcześniej polecam ;\

 4. Szuba says:

  Ten shift nie był taki zły i dało się łatwo graczy którzy go używali obezładnić, no i sam według mnie poprawiał on płynność gry.

 5. MationPro says:

  Czego jest ta głupia aktualizacja i się gra nie włąćzy

 6. DziiK says:

  Ja pierdziele umiałem drybling teraz nie umiem i do tego nie umiem bez niego grać napraw to albo nie będe grać już w to

 7. Schweini says:

  No dedicated rooms no fun.

 8. MaxTeR says:

  To jest slabe jak ktos sie nauczyl juz to a,d to wy zmieniacie…
  Usuwacie dedyki i juz nie ma gdzie grac

 9. yessoSEBA says:

  Bezsensu, każdy uczył się aby opanować shifta do perfekcji, a tu kolejna zmiana. Polecam przemyśleć każdą zmianę i dopiero potem ją wprowadzać, takie dodawanie, usuwanie, zmienianie jest głupie.

 10. ZbukoS says:

  Serio mozna tylko na steamie grac??????? Zjebales tą gre Nq niue gram juz elo

 11. _EleCtrO_ says:

  Moim zdaniem było by fajnie jak byś dodał spowrotem te triki co były testowane na Urbanie np knuckle , i nie rozumiem czemu dodajesz A/D tyle osób się przyzwyczaja potem kolejny update i masz pełno skarg typu “Zepsułeś Balla” tak samo jak z updatem 2.55 który ogólnie według mnie jest niezły ale nie potrzebny , męczysz się i próbujesz zrobić jak najlepiej tak samo jak rankingi znowu przyzwyczajanie i kolejny update który to usuwa . Pewnie jesteś już wkurzony i zdenerwowany przez ludzi którzy to komentują najlepiej jak mówiłem dodaj triki zostaw menu takie same jak było dodaj rankingi dołóż może jeszcze jakieś itemy , cieszynki itp wtedy będziesz raczej słuchał tylko dobre i pozytywne komentarze .

 12. _EleCtrO_ says:

  Moim zdaniem było by fajnie jak byś dodał spowrotem te triki co były testowane na Urbanie np knuckle , i nie rozumiem czemu dodajesz A/D tyle osób się przyzwyczaja potem kolejny update i masz pełno skarg typu “Zepsułeś Balla ” tak samo jak z updatem 2.55 który ogólnie według mnie jest niezły ale nie potrzebny , męczysz się i próbujesz zrobić jak najlepiej tak samo jak rankingi znowu przyzwyczajanie i kolejny update który to usuwa . Pewnie jesteś już wkurzony i zdenerwowany przez ludzi którzy to komentują najlepiej jak mówiłem dodaj triki zostaw menu takie same jak było dodaj rankingi dołóż może jeszcze jakieś itemy , cieszynki itp wtedy będziesz raczej słuchał tylko dobre i pozytywne komentarze .

 13. _EleCtrO_ says:

  Moim zdaniem było by fajnie gdy byś dodał spowrotem te triki co były testowane na Urbanie np knuckle , i nie rozumiem czemu dodajesz A/D tyle osób się przyzwyczaja potem kolejny update co usuwa/modyfikuje i masz pełno skarg typu “Zepsułeś Balla” tak samo jak z updatem 2.55 który według mnie jest niezły ale nie potrzebny , męczysz się i próbujesz zrobić jak najlepiej tak samo jak rankingi znowu przyzwyczajanie i kolejny update który to usuwa . Pewnie jesteś już wkurzony i zdenerwowany przez ludzi którzy to komentują najlepiej jak mówiłem dodaj te triki zostaw menu takie same jak było , dodaj rankingi dołóż może jeszcze jakieś itemy , cieszynki itp , i wtedy będziesz raczej słuchał tylko dobre i pozytywne komentarze .

 14. _EleCtrO_ says:

  Moim zdaniem było by fajnie gdy byś dodał spowrotem te triki co były testowane na Urbanie np knuckle , i nie rozumiem czemu dodajesz A/D tyle osób się przyzwyczaja potem kolejny update co usuwa/modyfikuje i masz pełno skarg typu ” Zepsułeś Balla” tak samo jak z updatem 2.55 który według mnie jest niezły ale nie potrzebny , męczysz się i próbujesz zrobić jak najlepiej tak samo jak rankingi znowu przyzwyczajanie i kolejny update który to usuwa . Pewnie jesteś już wkurzony i zdenerwowany przez ludzi którzy to komentują najlepiej jak mówiłem dodaj te triki zostaw menu takie same jak było , dodaj rankingi dołóż może jeszcze jakieś itemy , cieszynki itp , i wtedy będziesz raczej słuchał tylko dobre i pozytywne komentarze .

 15. _EleCtrO_ says:

  Moim zdaniem było by fajnie gdy byś dodał spowrotem te triki co były testowane na Urbanie np knuckle , i nie rozumiem czemu dodajesz A/D tyle osób się przyzwyczaja potem kolejny update co usuwa/modyfikuje i masz pełno skarg typu \" Zepsułeś Balla\" tak samo jak z updatem 2.55 który według mnie jest niezły ale nie potrzebny , męczysz się i próbujesz zrobić jak najlepiej tak samo jak rankingi znowu przyzwyczajanie i kolejny update który to usuwa . Pewnie jesteś już wkurzony i zdenerwowany przez ludzi którzy to komentują najlepiej jak mówiłem dodaj te triki zostaw menu takie same jak było , dodaj rankingi dołóż może jeszcze jakieś itemy , cieszynki itp , i wtedy będziesz raczej słuchał tylko dobre i pozytywne komentarze .

 16. _EleCtrO_ says:

  Manku przepraszam za tyle tego myslalem ze sie nie wysłało ;p

 17. Anonymous says:

  maniek wez dodaj do nowego balla replaye

 18. Mats says:

  maniek wez dodaj do nowego balla replaye

 19. DarK_AngeL says:

  I zapomniałem hasła mojego konta Maniek pary Pro konto Zaloguj mogę nie otrzymałem. Proszę zainteresowany w tej kwestii ufam ci. Proszę zwrócić uwagę opcję Wyloguj się gra. Może innym 1 Czas wpisuje moje parowe strukturze rachunków ponownie Zezwalaj przychodzące.

 20. VLAD1214 says:

  HOPM

 21. Anonymous says:

  gówniany update

 22. kamil says:

  delikanlıya hak veriyorum

 23. mk0iaud98 says:

  hushuhdFrwEIJY

 24. Ayoub50 says:

  WHYYYYYYYY please fix it :(

 25. Ayoub50 says:

  Thats bored

 26. SERDEL says:

  MANIEK NAPRAW TO PLZ MISTRZUUUUUUUUUU

 27. Yoohoo says:

  siema siema ludziska

 28. Please help Me says:

  please help me when i try to get into the game it just comes here and it doesn’t open
  Link: file: /// C: / Users / eyica / OneDrive / Pictures / Screen% 20G% C3% B6r% C3% BCnt% C3% BCs / Ball% 203D 20% Problem 20% (15) .png

  this is it help me
  my Gmail for help

  Gmail: eyicanberat@gmail.com

 29. K1LER says:

  Dalej mam problem pomocy!z fps

 30. Plaza says:

  The new sprint is garbage. Dribbling is also garbage. Sprint is no different from expert. Both the same. No more bullshit. Go back to the old sprint.

 31. security test says:

  document.location.href=’https://google.com’;

 32. security test says:

  document.location.href=’http://google.com’;

 33. Paierz2115 says:

  Mega spoko update, ale przydałoby się zrobić update w którym po strzelonym golu pojawiają się parówki albo kremówki.

  Pozdrawiam z Antkiem lat 11

  • gwałcior 2137 says:

   siema dawaj mi antka na chate
   gdzie przyjechać?

   • Paierz2115 says:

    Zapraszam serdecznie na wzgórze do Nowej Zelandii o nazwie Taumatawhakatangihangakoauauotamateapokaiwhenuakitanatahu.
    Antek czeka z niecierpliwością!

    • gwałcior 2137 says:

     Nie ma problemu zabiore was do miasta: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch oraz nad jezioro: Chargoggagoggmanchauggagoggchaubunagungamaugg
     :D :)

    • Paierz2115 says:

     Nie ma sprawy towarzyszu. Jesteś bardzo miłym użytkownikiem tego forum. Nie mogę się już doczekać aż spotkamy się we troje. Ja, ty i 1letni Antek. Nalegałbym abyś do mnie w wolnej chwili zadzwonił. Lecz pamiętaj, że ja i Antek idziemy wcześnie spać, więc od godziny 21.37.21 nas nie ma przy telefonie.
     Telefon: +48503207714

    • gwałcior 2137 says:

     dobra dobra maine frojnde załatwie jakieś gumy do żucia i będziemy balować :) ) )DD :P :P :P :P

    • gwałcior 2137 says:

     już dzwonie kociaku

 34. gwałcior 2137 says:

  zajebisty aktualizacja moj brat!
  Gra bardzo fajna być ale szkoda że nie ma tam małych dzieci
  :D
  :sunglasses: :call_me: