Update 2.58

New update!
- Shift A/D – changed, now you have to load the kick to maximum to use it.
- Connection problems should be fixed now.

Play now: www.ball3d.com

33 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

33 Responses to Update 2.58

 1. Lad says:

  Dodajesz to ludzie się przyzwyczajają, i chcesz to zmieniac żeby znow na nowo się uczyli

 2. BeHappy says:

  Wreszcie jakiś nerf na shifta…

 3. MooniaK says:

  Słaby ten update usun go i daj jak wcześniej polecam ;\

 4. Szuba says:

  Ten shift nie był taki zły i dało się łatwo graczy którzy go używali obezładnić, no i sam według mnie poprawiał on płynność gry.

 5. MationPro says:

  Czego jest ta głupia aktualizacja i się gra nie włąćzy

 6. DziiK says:

  Ja pierdziele umiałem drybling teraz nie umiem i do tego nie umiem bez niego grać napraw to albo nie będe grać już w to

 7. Schweini says:

  No dedicated rooms no fun.

 8. MaxTeR says:

  To jest slabe jak ktos sie nauczyl juz to a,d to wy zmieniacie…
  Usuwacie dedyki i juz nie ma gdzie grac

 9. yessoSEBA says:

  Bezsensu, każdy uczył się aby opanować shifta do perfekcji, a tu kolejna zmiana. Polecam przemyśleć każdą zmianę i dopiero potem ją wprowadzać, takie dodawanie, usuwanie, zmienianie jest głupie.

 10. ZbukoS says:

  Serio mozna tylko na steamie grac??????? Zjebales tą gre Nq niue gram juz elo

 11. _EleCtrO_ says:

  Moim zdaniem było by fajnie jak byś dodał spowrotem te triki co były testowane na Urbanie np knuckle , i nie rozumiem czemu dodajesz A/D tyle osób się przyzwyczaja potem kolejny update i masz pełno skarg typu “Zepsułeś Balla” tak samo jak z updatem 2.55 który ogólnie według mnie jest niezły ale nie potrzebny , męczysz się i próbujesz zrobić jak najlepiej tak samo jak rankingi znowu przyzwyczajanie i kolejny update który to usuwa . Pewnie jesteś już wkurzony i zdenerwowany przez ludzi którzy to komentują najlepiej jak mówiłem dodaj triki zostaw menu takie same jak było dodaj rankingi dołóż może jeszcze jakieś itemy , cieszynki itp wtedy będziesz raczej słuchał tylko dobre i pozytywne komentarze .

 12. _EleCtrO_ says:

  Moim zdaniem było by fajnie jak byś dodał spowrotem te triki co były testowane na Urbanie np knuckle , i nie rozumiem czemu dodajesz A/D tyle osób się przyzwyczaja potem kolejny update i masz pełno skarg typu “Zepsułeś Balla ” tak samo jak z updatem 2.55 który ogólnie według mnie jest niezły ale nie potrzebny , męczysz się i próbujesz zrobić jak najlepiej tak samo jak rankingi znowu przyzwyczajanie i kolejny update który to usuwa . Pewnie jesteś już wkurzony i zdenerwowany przez ludzi którzy to komentują najlepiej jak mówiłem dodaj triki zostaw menu takie same jak było dodaj rankingi dołóż może jeszcze jakieś itemy , cieszynki itp wtedy będziesz raczej słuchał tylko dobre i pozytywne komentarze .

 13. _EleCtrO_ says:

  Moim zdaniem było by fajnie gdy byś dodał spowrotem te triki co były testowane na Urbanie np knuckle , i nie rozumiem czemu dodajesz A/D tyle osób się przyzwyczaja potem kolejny update co usuwa/modyfikuje i masz pełno skarg typu “Zepsułeś Balla” tak samo jak z updatem 2.55 który według mnie jest niezły ale nie potrzebny , męczysz się i próbujesz zrobić jak najlepiej tak samo jak rankingi znowu przyzwyczajanie i kolejny update który to usuwa . Pewnie jesteś już wkurzony i zdenerwowany przez ludzi którzy to komentują najlepiej jak mówiłem dodaj te triki zostaw menu takie same jak było , dodaj rankingi dołóż może jeszcze jakieś itemy , cieszynki itp , i wtedy będziesz raczej słuchał tylko dobre i pozytywne komentarze .

 14. _EleCtrO_ says:

  Moim zdaniem było by fajnie gdy byś dodał spowrotem te triki co były testowane na Urbanie np knuckle , i nie rozumiem czemu dodajesz A/D tyle osób się przyzwyczaja potem kolejny update co usuwa/modyfikuje i masz pełno skarg typu ” Zepsułeś Balla” tak samo jak z updatem 2.55 który według mnie jest niezły ale nie potrzebny , męczysz się i próbujesz zrobić jak najlepiej tak samo jak rankingi znowu przyzwyczajanie i kolejny update który to usuwa . Pewnie jesteś już wkurzony i zdenerwowany przez ludzi którzy to komentują najlepiej jak mówiłem dodaj te triki zostaw menu takie same jak było , dodaj rankingi dołóż może jeszcze jakieś itemy , cieszynki itp , i wtedy będziesz raczej słuchał tylko dobre i pozytywne komentarze .

 15. _EleCtrO_ says:

  Moim zdaniem było by fajnie gdy byś dodał spowrotem te triki co były testowane na Urbanie np knuckle , i nie rozumiem czemu dodajesz A/D tyle osób się przyzwyczaja potem kolejny update co usuwa/modyfikuje i masz pełno skarg typu \" Zepsułeś Balla\" tak samo jak z updatem 2.55 który według mnie jest niezły ale nie potrzebny , męczysz się i próbujesz zrobić jak najlepiej tak samo jak rankingi znowu przyzwyczajanie i kolejny update który to usuwa . Pewnie jesteś już wkurzony i zdenerwowany przez ludzi którzy to komentują najlepiej jak mówiłem dodaj te triki zostaw menu takie same jak było , dodaj rankingi dołóż może jeszcze jakieś itemy , cieszynki itp , i wtedy będziesz raczej słuchał tylko dobre i pozytywne komentarze .

 16. _EleCtrO_ says:

  Manku przepraszam za tyle tego myslalem ze sie nie wysłało ;p

 17. Anonymous says:

  maniek wez dodaj do nowego balla replaye

 18. Mats says:

  maniek wez dodaj do nowego balla replaye

 19. DarK_AngeL says:

  I zapomniałem hasła mojego konta Maniek pary Pro konto Zaloguj mogę nie otrzymałem. Proszę zainteresowany w tej kwestii ufam ci. Proszę zwrócić uwagę opcję Wyloguj się gra. Może innym 1 Czas wpisuje moje parowe strukturze rachunków ponownie Zezwalaj przychodzące.

 20. VLAD1214 says:

  HOPM

 21. Anonymous says:

  gówniany update

 22. kamil says:

  delikanlıya hak veriyorum

 23. mk0iaud98 says:

  hushuhdFrwEIJY

 24. Ayoub50 says:

  WHYYYYYYYY please fix it :(

 25. Ayoub50 says:

  Thats bored

 26. SERDEL says:

  MANIEK NAPRAW TO PLZ MISTRZUUUUUUUUUU

 27. Yoohoo says:

  siema siema ludziska

 28. Please help Me says:

  please help me when i try to get into the game it just comes here and it doesn’t open
  Link: file: /// C: / Users / eyica / OneDrive / Pictures / Screen% 20G% C3% B6r% C3% BCnt% C3% BCs / Ball% 203D 20% Problem 20% (15) .png

  this is it help me
  my Gmail for help

  Gmail: eyicanberat@gmail.com

 29. K1LER says:

  Dalej mam problem pomocy!z fps